Угода конфіденційності з користувачами

1. Ця Угода діє для всіх інтернет-сервісів, інтернет-сайтів та інтернет-продуктів (далі всі разом “Сайти”, а окремо – “Сайт”), що надаються інтернет-ресурсом uareferat.com та його Адміністрацією (компанією власником).

2. Ця Угода є договором приєднання, використання Користувачем Сайтів, що свідчить про приєднання Користувача до цієї Угоди повністю та підтверджує його згоду з наведеними нижче умовами.

3. Під час використання Користувачем Сайтів Власник здійснює збір та обробку даних Користувача, а саме:

3.1. даних, що надаються Користувачем як під час заповнення реєстраційних форм Сайтів, так і в процесі користування Сайтами;

3.2. файли cookie;

3.3. IP-адреси;

3.4. параметри і налаштування інтернет-браузерів.

3.5. та інше

4. Власник включає дані Користувача до бази персональних даних інтернет-користувачів з моменту, коли Користувач вперше починає користуватися Сайтом, а також постійно увесь період, протягом якого Користувач користується послугами Сайту. Строк зберігання даних становить період, протягом якого Користувач користується послугами сайтів, а також три наступні роки після закриття облікового запису на відповідному Сайті та закінчення користування Користувачем послугами сайтів.

5. Власник здійснює обробку персональних даних Користувача будь-якими способами з метою належного надання Користувачеві послуг (ідентифікація, автентифікація, авторизація, відновлення пароля, відповідей на запити та листи Користувача, збирання статистичної інформації щодо роботи з Сайтом для її обробки та використання під час запровадження нових сервісів і послуг, нововведень і покращень, а також для інших дій, що час від часу необхідні для належного надання послуг сервісів).

6. Власник використовує знеособлені дані для таргетингу рекламних та/або інформаційних матеріалів за віком, статтю, іншими даними; для проведення статистичних досліджень; будь-якими іншими способами.

7. Власник має право передати персональні дані, базу персональних даних, до якої включено персональні дані Користувача, повністю або частково третім особам без повідомлення про це Користувача в наступних випадках: особам, у відання, володіння або власність яких передано Сайт; особам, які є пов’язаними/афілійованими з Власником; новому Власнику та/або Власнику Сайту для обробки з метою, передбаченою цією Угодою; іншим користувачам Сайту (як фізичним, так і юридичним особам), якщо на Сайті передбачено з

8. Користувач має право відмовитися (заперечувати) від дублювання своїх персональних даних на інші сайти, що належать власнику, а також вносити застереження щодо обмеження права на обробку своїх персональних даних. Для узгодження можливості на обмеження своїх даних Користувач повинен направити запит на електронну пошту адміністрації сайту [email protected]

9. Під час користування Користувачем сайтами, на інтернет-сторінках сайтів можуть бути присутніми коди інтернет-ресурсів третіх осіб, унаслідок чого такі треті особи отримують дані, зазначені в пунктах 3.2, 3.3 і 3.4 цієї Угоди. Такими інтернет-ресурсами третіх осіб є:

9.1. системи зі збору статистики відвідувань сервісів;

9.2. соціальні-плагіни (блоки) соціальних мереж (наприклад, Facebook тощо);

9.3. системи банеропоказів;

9.4. інші ресурси.

10. Користувач має всі права щодо захисту його персональних даних, передбачених чинним законодавством України, зокрема, Законом України “Про захист персональних даних”.

11. Користувач може в будь-який момент відкликати згоду на обробку персональних даних та/або видалити обліковий запис, створений ним у межах Сайту, розірвавши в такий спосіб Договір, укладений із Сайтом. Для видалення облікового запису користувач повинен надіслати письмовий запит на видалення, на електронну пошту, що була вказана при реєстрації на Сайті, для ідентифікації такого користувача, або особисто звернутись до адміністрації Сайту. Сайт гарантує користувачам, які виявили бажання розірвати правовідносини з ним, видалення їхніх персональних даних з бази персональних даних, крім випадків, встановлених законодавством, зокрема, з метою захисту прав і свобод фізичних осіб, персональні дані яких обробляються, або прав інших суб’єктів відносин, пов’язаних з персональними даними, а також з метою боротьби зі злочинністю.

12. обробка персональних даних здійснюється в дата-центрах, де розміщується обладнання, що забезпечує функціонування сервісів. Власник вживає всіх передбачених законодавством заходів для захисту персональних даних користувача, зокрема реалізуємо заходи, спрямовані на захист бази даних користувачів, обмежуючи доступ до неї. Тільки уповноважені особи – співробітники сайту – мають доступ до бази даних.

13. Ця Угода діє як самостійний документ.

16. Власник має право змінювати умови цієї Угоди в односторонньому порядку. У цьому випадку всі зміни будуть опубліковані за адресою uareferat.com і будуть обов’язковими для Користувача через 10 днів з дня такої публікації.