Політика використання

1. Предмет договору:

1.1 Дана Угода (Договір) регулює права та обов’язки між двома сторонами: Користувачами інтернет-ресурсу uareferat.com та його Адміністрацією (компанією власником).

1.2 Чинна версія Угоди розміщується за адресою uareferat.com і може бути в будь-який момент змінена Адміністрацією.

1.3 Нова версія Угоди набуває чинності з моменту розміщення.

1.4 Зобов’язання Користувача самостійно ознайомитися з умовами розміщення інформації на сайті набуває чинності з моменту відвідування сайту.

1.5 У разі згоди з умовами Угоди, що підтверджується натисканням кнопки “Прийняти умови Угоди”, Користувач бере на себе відповідальність за якість і зміст розміщених ним на сайті текстових, фото і відео-матеріалів, коментарів.

1.6 Окремі розділи сайту можуть мати обмежені або спеціальні умови використання (рекламні блоки, рейтинги, анонси та інші), про які можна дізнатись, звернувшись до Адміністрації, якщо знайти інформацію про це самостійно не вдалося.

1.7 Якщо Користувач відмовляється виконувати умови цієї Угоди, то Адміністрація сайту має право заборонити розміщення інформації в будь-якій формі про Користувача, його послуги, його компанію та будь-яку іншу інформацію, яка суперечить Угоді та існуючим Законам.

2. Використання сайту:

2.1 Факт розміщення інформації Користувачем на сайті є підтвердженням його згоди нести відповідальність за зміст опублікованих матеріалів та їх вплив на тих, хто ними скористається.

2.2 Обов’язки Користувача:

2.2.1 Використовувати цей сайт з урахуванням цієї Угоди і не порушувати при цьому Закон про авторське право, а також інші правові норми, що стосуються цієї галузі.

2.2.2 Не спотворювати зміст поданої інформації, щоб підвищити її унікальність, якщо та взята з інтернет-джерел.

2.2.3 Надавати лише правдиву інформацію про себе та свою організацію, зокрема про свої та її послуги, ціни, адреси, розташування на карті, телефони, електронні адреси, емблеми тощо. А також своєчасно вносити корективи, у разі її змін.

2.2.4 Враховувати при створенні текстової інформації правила граматики та орфографії.

2.2.5 Використовувати тільки один обліковий запис.

2.2.6 Розміщувати інформацію про себе, компанію та послуги строго у відповідних розділах. У разі, якщо такий не знайдено, слід звернутися до Адміністрації сайту для уточнення.

2.2.7 Стежити за повнотою розкриття теми, в тому числі не розміщувати скорочені варіанти статей, новин тощо з подальшою переадресацією на сторонній ресурс.

2.2.8 Розміщення будь-яких посилань на зовнішні ресурси (які не є структурним елементом цього сайту) можливе тільки після дозволу Адміністрації та перевірки якості посилання.

2.2.9 Самостійно видалити інформацію про себе і свою компанію, або ж повідомити про таку потребу Адміністратора, у разі припинення ведення зазначеної на сайті діяльності.

2.3 Заборонено:

2.3.1. Копіювати на сайт інформацію з інших ресурсів.

2.3.2. Розміщувати завідомо неправдиву і заборонену чинним Законодавством інформацію.

2.3.3. Використовувати великі літери в тексті, якщо тільки мова не йде про абревіатуру.

2.3.4 Розміщувати посилання, що ведуть на сайти зі шкідливим ПЗ, а також такі, що не відповідають темі матеріалу, в який вони вставлені.

2.3.5 Розміщувати посилання, коментарі та будь-які інші рекламні матеріали про заробіток в Інтернеті, нелегальні підробітки для студентів, зокрема у сфері інтимних послуг і торгівлі забороненими законом речовинами.

2.3.6 Використовувати базу електронних адрес, телефонів та іншої особистої інформації, розміщеної на сайті іншими Користувачами та Адміністрацією, для будь-якої мети, зокрема, для розсилки або передачі третій особі.

2.3.7 Розміщувати про себе інформацію, зокрема і про навчання, компаніям, що працюють у таких сферах:

– мережевий маркетинг, який вимагає матеріальних вкладень,

– гральний бізнес,

– еротичні послуги,

– окультні послуги,

– біржові торги,

– інвестиційний бізнес.

2.3.8 Включати в заголовки публікованих матеріалів варіації слів і словосполучень на тему: “Увага”, “Акція”, “Поспішайте”, “Тільки ми”, “Унікальний”, “Кращий” тощо.

2.4 Користувач має право:

2.4.1. Використовувати матеріали сайту відповідно до Умов, зазначених в Угоді.

2.4.2 Розміщувати інформацію про себе та свої послуги від імені юридичної або фізичної особи на умовах, обумовлених цим Договором.

2.4.3 Повідомляти Адміністрацію про неправомірне використання даного сайту або інформації, взятої з нього.

2.4.4 Залишати коментарі до постів, розміщених іншими Користувачами, або запитувати видалення коментарів образливого характеру до власних публікацій.

2.4.5 Самостійно видаляти або змінювати інформацію про себе, а також опубліковані матеріали.

2.4.6. Подати Адміністрації скаргу на іншого Користувача.

2.5 Права Адміністрації:

2.5.1. Використовувати e-meil зареєстрованих Користувачів для масової розсилки адміністративних повідомлень.

2.5.2 Використовувати e-meil для розсилки повідомлень про нові матеріали на сайті Користувачам, які здійснили підписку.

2.5.3 Переносити будь-які матеріали та повідомлення до відповідного розділу, якщо на думку Адміністрації місце публікації було вибрано Користувачем не вірно.

2.5.4 Видаляти опубліковані Користувачем матеріали або залишені ним коментарі без попереднього повідомлення, якщо ті суперечать умовам цієї Угоди або чинним нормам законодавства України.

2.5.5 Блокувати обліковий запис Користувача, якщо той неодноразово порушив умови цієї Угоди або від початку створив обліковий запис для цілей, які суперечать Угоді та чинному законодавству.

2.5.6 Видаляти інформацію, а також блокувати акаунти осіб і компаній, які не мають відношення до загальної тематики сайту.

2.5.7 Видаляти інформацію, а також акаунти осіб і компаній, які не пройшли перевірку на правдивість розміщеної контактної інформації, суті послуг, цін, умов тощо.

2.5.8 Видаляти всю інформацію про Користувача в разі, якщо він змінив сферу діяльності та розміщена інформація більше не дійсна.

2.5.9. У будь-який час припинити роботу сайту в разі відсутності зобов’язань перед Користувачами, розміщеними на правах реклами.

2.6. Правила публікації коментарів:

2.6.1 Неприпустимо розміщення коментарів, що мають протизаконний, нецензурний, расистський, загрозливий, образливий підтекст.

2.6.2 Коментар повинен за змістом відповідати тому матеріалу, під яким опублікований.

2.6.3 Оформлення тексту має відповідати прийнятим нормам спілкування в мережі інтернет.

2.6.4 Додавання в текст посилань, рекламних матеріалів, підбурювання, підштовхування до дій, що не мають відношення до теми матеріалу, що коментується, – Заборонені.

3 Адміністратор залишає за собою право:

3.1 Вносити зміни в структуру сайту, дизайн, умови його використання.

3.2 Коригувати цей Договір в односторонньому порядку.

3.3 Змінювати види послуг, що надаються, та їхню вартість, терміни дії, про що будуть повідомлені Користувачі, які розміщують інформацію платно.

3.4 Редагувати або видаляти матеріали, розміщені Користувачем, якщо на те будуть причини, засновані на положеннях цієї Угоди.

3.5 Використовувати матеріали Користувачів, розміщені в прямому доступі на сайті, зокрема розміщувати на сайтах партнерів з метою залучення трафіку, розкрутки Користувача та інших цілей, що не суперечать існуючим нормам Закону України.

3.6 Перевіряти достовірність інформації, що розміщується Користувачами, будь-яким з доступних способів.

4 Адміністрація НЕ несе відповідальності за:

4.1. Зміст матеріалів, які опубліковані Користувачами.

4.2 Заподіяння шкоди, що настала внаслідок використання Сайту та інформації з нього.

4.3. Якість розміщених Користувачами матеріалів. Модерація, що проводиться на сайті, є добровільною і безоплатною ініціативою з боку Адміністрації, а тому здійснюється в ті строки і в тому розмірі, які зручні співробітникам сайту, і не є обов’язковою.

4.4 Висловлювання і коментарі Користувачів у бік один одного, влади, ситуації в країні, на ринку освітніх послуг і будь-які інші думки і думки, опубліковані на сайті.

4.5 Відповідність розміщуваних Користувачами матеріалів вимогам законодавства, порушення ними авторських прав, використання інформації третіх осіб без дозволу на те тощо. Усі претензії з цих питань просимо направляти безпосередньо стороні, що здійснила публікацію матеріалу.

4.6 Прямі або непрямі збитки Користувачів, які порушили права третьої сторони або Закон, і понесли за це покарання у вигляді накладення штрафних або інших санкцій. Всі суперечки, що мають відношення до цього питання, вирішуються Користувачем без залучення в процес Адміністрації.

4.7 Повну або часткову втрату матеріалів Користувачем не з вини Адміністрації.

5. Дія Договору:

5.1 Даний договір набуває чинності з моменту його прийняття Користувачем шляхом натискання на кнопку “Прийняти умови Угоди”.